ОСНОВИ МАНІКЮРУ ТА ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ ЛАКОМ
Якщо, ви бажаєте змінити професію, яка приносить хороший прибуток, то цей курс для вас!
Всього за 4 дні, ви станете висококваліфікованим майстром манікюру!

А, можливо, ви вже проходили курси з манікюру, але не отримали необхідну кількість знань...
Приходьте до мене, я вас з радістю усьому навчу!
Програма курсу
Історія та види манікюру
Кожен, хто приходить в цю професію, має знати історію! З чого все починалося та як розвивалося. Які матеріали в роботі колись використовували. Які існують види манікюру та в чому їх відмінність.
Робоче місце майстра манікюру
Який мінімальний набір потрібно мати для старту. Розбір апаратів та правила роботи з ними для тривалої ефективної роботи. Огляд лампи для полімеризації. Які існують лампи та яку краще обрати. Що таке екзотермічна реакція та фотоініціатори. Види витяжок для манікюру.
Розбір інструментів майстра
Класифікація фрез за образивом, формою та призначенням. Види різальних інструментів. Одноразові матеріали в кабінеті майстра. Засоби індивідуального захисту: маска, рукавички, окуляри, фартух.
Анатомічна будова нігтя
Ми розберемо з вами з чого складається наш ніготь та які види нігтьових пластин існують (плоскі, клюющі, трампліни, широкі, трапецієподібді). Зробимо діагностику типів шкіри та видів кутикули. Навчимося розрізняти стани нігтьових пластин (тонкі, товсті, перепиляні, тверді, м'які, сухі, крихкі, вологі, гідрозні та нормальні).
Захворювання нігтів
Розповім про найпоширеніші хвориби нігтів. Розберемо, що таке алергія та в результаті чого вона може виникнути. Хімічний та термічний опіки і їхній вплив на нігтьову пластину. З якими ручками можна працювати, а з якими ні?
Техніка безпеки. Правила гігієни. Основні етапи стерилізації інструментів
Які є види стерилізації. Етапи обробки інструментів. Обладнання, техніка та розчини для проведення стерилізації. Інструкція з правильного розведення розчинів. Правильне зберігання простерилізованих інструментів. Заповнення журналу для дезінфекції та стерилізації інструментів. Робота з індикаторами.
Розбір матеріалів. Як правильно підібрати матеріали під стан нігтьової пластини
Класифікація матеріалів — які вони бувають? Оновні критерії вибору матеріалу: консистенція та властивості. Що означає «пластичний матеріал» і «твердий матеріал»? Матеріали, які допомагають вам пришвидшити свою роботу. Кислотність матеріалів: на що вона впливає.
Основні правила роботи з фрезером
Зняття матеріалу в апаратній техніці. Як знімати швидко та без помилок. Як за рахунок старого покриття полегшити собі роботу. Відкриття "кишені", безпечні схеми роботи та наслідки не правильного розкриття. Комбінований манікюр, кому підійде глибокий, а кому ні. Як не пропиляти нігтьову пластину. Робота фрезою "пламя". Безпечна робота в синусах та бокових пазухах. Зачищення птеригію та робота під кутикулою. Безпечний зріз кутикули різальним інструментом.
Створення ідеальної форми нігтів
Які існують види форм. Підбір форми для клієнта. Співвідношення довжини нігтьового ложа та вільного краю. Різниця в опилюванні форми овал та мигдаль. Що таке чіткий і м'який квадрат.
Загальні правила викладки матеріалу на нігтьову пластину
Вирівнювання та архітектура нігтів, у чому різниця? Який обсяг матеріалу вважається естетичним. Як правильно розподілити об'єм по нігтьовій пластині, щоб зробити нігті більш стійкими до навантаження. Що таке стресова зона і апекс. Техніка вирівнювання на форму "квадрат", "мигдаль", "овал", "трапецію", "трампліни". Як перевірити правильність побудованої архітектури. Скільки полімеризувати матеріал в лампі. Чому клієнту пече в лампі і що з цим робити.
Ідеальне покриття гель лаком
Як зробити акуратне покриття кольором. Покриття під кутикулу. Два варіанти нанесення кольору під кутикулу. Робота з проблемними кольорами. Покриття топом
Зміцнення та ремонт нігтів
Які існують види зміцнення, у чому їх різниця. Які матеріали підійдуть для зміцнення, а які ні. Який вид зміцнення обрати для клієнта. Робота з тріщинами. Які матеріали підійдуть для ремонту.
Нарощування нігтів
Огляд матеріалів для нарощування та їх правильний вибір. Архітектура штучного нігтя. Детальний розбір найлегшої та найактуальнішої техніки «без опилювання». Як правильно підготувати нігтьову пластину для міцного носіння без відшарування. Чітка схема шаблону для отримання красивих тонких арочних нігтів. Алгоритм швидкісної викладки матеріалу.
Приваблива фото- та відеозйомка вашої роботи
Які фото подобаються клієнтам. Як зробити гарні кадри на будь-який телефон. Композиція кадру та гармонія. Помилки у побудові кадру. Підготовка шкіри рук для фото.
Фінансова грамотність
Від чого залежить ціна на манікюр. Як правильно встановлювати ціни на свої послуги. Як скласти прайс, щоб він працював на вас. Який вигляд має бути вашого прайсу. Коли піднімати прайс та як правильно це робити, щоб не втратити клієнтів. На скільки % можна піднімати прайс.
Основні способи приваблення клієнтів
Ідеальний клієнт, який він. Категорії клієнтів та сегментів ринку (економ, преміум, люкс). Визначення своєї цільової аудиторії. Де шукати клієнтів. Основні способи приваблення клієнтів. Просування в соцмережах.
Робота з клієнтською базою
Способи ведення клієнтської бази та запису клієнтів, плюси та мінуси. Скрипти переписки, телефонної розмови та про що розмовляти з клієнтом на процедурі. Ефективна робота з проблемними клієнтами. Робота із запереченнями. Категорії клієнтів та сегментів ринку (економ, преміум, люкс). Як працювати з клієнтською базою: маркетингові активності, способи підвищення лояльності клієнтів (акції, знижки, розіграші, персональні пропозиції, бонусні накопичувальні системи).
☝️Усі інструменти, техніка, обладнання та матеріали надаються навчальним центром!
Потрібні лише ручка, зошит та ваше величезне бажання навчатися!
Моя задача, як викладача, показати різницю поміж усього попередно переліченого. Я хочу, щоб ви спробували в роботі різні інструменти, матеріали та торгові марки та обрали собі в роботу найкомфортніші для вас. Ваша робота має бути не тільки якісною, але й швидкою. Робота повинна приносити задоволення, тому матеріали мають бути правильної консистенції та допомагати вам, а не нервувати.
Результат роботи учнів на цьому курсі
Відгуки учнів про курс
Пройшовши курс, ви отримуєте!
  • Знання та навички, необхідні для створення ідеального манікюру
  • Список необхідних матеріалів
  • Посилання на усі інтернет магазини, особисто перевірені мною, для купівлі матеріалів, інструментів та техніки
  • Електронну таблицю з розрахунку витрат на 1 клієнта
  • Знижку -10% на усі мої онлайн курси
  • Сертифікат про проходження курсу
  • Мою підтримку після навчання
Розклад курсів
тривалість навчання 4 дня
21.04-24.04
щодня з 10:00 до 18:00 год
7.05-10.05
щодня з 10:00 до 18:00 год
26.05-29.05
щодня з 10:00 до 18:00 год
Щоб записатися на курс, зв'яжіться зі мною у зручний для вас спосіб